Van 18 t/m 25 juni wordt bij Dolfijn het internationale bowlingtoernooi om de Bronzen Schietspoel gehouden. Begonnen in 1973 als een gezellig handicap toernooi met veelal lokale deelnemers is dit toernooi uitgegroeid tot een van de smaakmakers van de Europese Bowling Tour.

Vanwege covid is het toernooi een aantal keren uitgesteld, maar met een nieuwe datum kan het toernooi eindelijk weer eens doorgaan. Helaas zorgde de nieuwe datum ook voor een aantal problemen. Zo zijn er in deze periode kampioenschappen in Duitsland en Denemarken, landen die doorgaans een grote groep deelnemers leveren.

Toch zijn ook dit jaar weer veel topspelers uit binnen- en buitenland aanwezig en loont het zeker de moeite om een kijkje te komen nemen. Zo zijn o.a. medaillewinnaars van het afgelopen EK van de partij in Tilburg. En wellicht kunt u dan gelijk één van de tien BVT leden aanmoedigen die aan het toernooi deelnemen. De voorronden worden gespeeld op zondag 18 juni van 10.30 tot 17.30 uur, op maandag, dinsdag en woensdag vanaf 20.00 uur, op donderdag vanaf 15.00 uur, vrijdag vanaf 11.00 uur, en op zaterdag is de laatste dag met drie series vanaf 10.00 uur. Afsluitend wordt dan nog de spectaculaire Desperado Squad gespeeld, waar deelnemers via een laatste kans één game spelen voor een plekje in de finale.

Op zondag 25 juni worden de finales gespeeld, vanaf 09.30 uur komen de beste bowlers van het toernooi in aktie. De prijsuitreiking zal rond 17.30 uur plaatsvinden.